GTM Дриль-шурупокрут акум. DS12/38BL, 12В, 38Нм, 2шв +акум.2Аг-2шт, зарядний пристрій




GTM DS12/38BL - компактний дриль-шурупокрут професійного класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений швидкозатискний 10 мм патрон для роботи з бітами і свердлами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу. Редуктор двоступеневий і дає змогу регулювати максимальну швидкість залежно від завдання. У даній моделі присутні 20 режимів для закручування кріплень, з максимальним крутним моментом 38 Н*м, а також режим свердління.
Основні переваги GTM DS12/38BL:
Серія інструментів GTM HD: удвічі більший ресурс, ніж у стандартному інструменті
Потужний безщітковий двигун
38 Н*м - максимальний крутний момент
Швидкозатискний 10 мм патрон
2 швидкості - для роботи битою та свердлом
400/1400 об/хв - максимальні оберти
20 режимів налаштування крутного моменту
6x60 мм - максимальний розмір шурупа без засвердлювання
Режим свердління
26 мм - максимальний діаметр свердління у дереві
10 мм - максимальний діаметр свердління у металі
Реверс
LED-підсвічування
Комплектація:
Шурупокрут GTM DS12/38BL
Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А*год - 2 шт
Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від акумулятора |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Вес | 1.14 кг |
| Комплектация | Зарядний пристрій,Кейс,2 акумулятори 12 В 2 Агод |
| Режим работы | Безударний |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Класс | Побутовий |
| Количество скоростей | 2 |
| Габарити | 180x52x185 мм |
| Количество оборотов | 400 об/хв,1400 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Стан товару | Новий |
| Наявність реверсу | Да |
| Кількість режимів | 20+1 |
| Індикація зарядки | є |
| LED-підсвітка | Да |
| Діаметр свердління у бетоні | 8 мм |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обертаючий момент | 38 Нм |
| Діаметр свердління у металі | 10 мм |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Регулювання крутного моменту | Да |
| Діаметр свердління у дереві | 26 мм |
- Цена: 3 578,08 ₴

