GTM Штроборіз-КШМ 2в1 WC125/150/1800 125/150мм, 1800Вт, 7500об/хв, штроба-35/30мм, плавний пуск



Штроборіз GTM WC125/150/1800 - інструмент для пророблення в стінах, стелях та підлогах спеціальних канавок різної глибини. Підходить, наприклад, під час прокладання внутрішньостінної електропроводки або труб. Даної моделі при штробленні необхідно 2 алмазні диски діаметром 125 мм. GTM WC125/150/1800 можна також використовувати як кутову шліфувальну машину з відрізним кругом 150 мм.
Переваги штроборіза GTM WC125/150/1800Інструмент 2 в 1Корпус редуктора виготовлений із міцного та легкого алюмінієвого сплаву.Зручна бічна ручка для комфортного використанняЗахист від перевантаження та від повторного включенняПотужність становить 1800 ВтЕлектронний стабілізатор Constant Electronic забезпечує стабільну частоту обертів навіть при сильному навантаженніПід час роботи інструменту шпиндель обертається зі швидкістю 7500 об/хв.Швидка та проста заміна кругів лише за допомогою одного ключаМожна підключити пилосос для відведення пилу з робочої зониШтроборез дозволяє створити борозни розміром 30х35 мм.
Комплектація:штроборіз GTM WC125/150/1800кожух для штроборізукожух для кутової шліфувальної машининасадка для підключення пилососубічна рукоятка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 кг |
| Глибина паза | 35 мм |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Контроль обертів | Немає |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество оборотов | 7500 об/хв |
| Макс. діаметр кола | 125 мм,150 мм |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность | 1.8 кВт |
| Підтримка обертів | Да |
| Регулювання глибини | Да |
| Регулировка ширины | Да |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Ширина паза | 30 мм |
- Цена: 6 441,38 ₴

