Сетевой ударный гайковерт GTM IW550/950 в кейсе + набор головок (IW550/950)





GTM IW550/950 - ударний мережевий гайкокрут, призначений для використання в монтажно-демонтажних операціях середньої інтенсивності. У роботі використовуються торцеві головки з посадковим квадратом 1/2" розміром до 32 мм. Розроблена конструкція дає змогу при споживанні всього 950 Вт розвивати крутний момент 550 Н*м.
Переваги електрогайкокрута GTM IW550/950
950 Вт - максимальна споживана потужність
550 Н*м- максимальний крутний момент
1/2" (12,7 мм) - посадковий квадрат
32 мм - максимальний розмір торцевої головки
Перемикання напрямку обертання одним рухом
Металевий редуктор у металевому корпусі
Прогумоване руків'я для кращого захоплення під час роботи
Прогумований корпус
Комплектація
Ударний гайкокрут GTM IW550/950
Торцеві головки 17,19, 21, 22 мм - по 1 шт
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
Сетевой ударный гайковерт GTM IW550/950
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Тип | гайкокрут |
| Вес | 3.6 кг |
| Комплектация | інструкція з експлуатації,Набір головок,пластиковий кейс |
| Особенности | прогумована рукоятка |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Класс | Побутовий |
| Количество скоростей | 1 |
| Габарити | 380х130х320 мм |
| Количество оборотов | 2300 об/хв |
| Количество ударов | 3400 уд/хв |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип патрона | квадрат |
| Стан товару | Новий |
| Наявність реверсу | Да |
| Контроль обертів | Немає |
| Розмір квадрата | 1/2 дюйм |
| LED-підсвітка | Немає |
| Обертаючий момент | 550 Нм |
- Цена: 4 651,79 ₴

