Аккумуляторный ударный шуруповерт GTM IS12/120BL + 2 АКБ и ЗП в кейсе (IS12/120BL)




Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM IS12/120BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 12 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS12/120BL:
Потужний безщітковий двигун
120 Н*м - максимальний крутний момент
Шестигранний патрон із фіксатором для надійного утримання біт під час роботи
Плавне регулювання швидкості залежно від сили натискання на курок
3000 об/хв - максимальні оберти
Реверс
LED-підсвітка
Комплектація:
Гвинтокрут GTM IS12/120BL
Акумулятор Li-Ion 12 В 2 А*год - 2 шт
Зарядний пристрій 12 В 1,5 А
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від акумулятора |
| Тип | Гвинтокрут |
| Вес | 2.05 кг |
| Комплектация | акумулятор 2 шт,Зарядний пристрій,Кейс |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Класс | Побутовий |
| Количество скоростей | 1 |
| Габарити | 280x240x90 мм |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип патрона | Під биту |
| Стан товару | Новий |
| Наявність реверсу | Да |
| Контроль обертів | Да |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйм |
| Кількість режимів | 1 |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M10 |
| LED-підсвітка | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обертаючий момент | 120 Нм |
- Цена: 3 625,14 ₴

