GTM Гвинтокрут ударний акум. (Impact) IS18/320BL, 18В, 320Нм, 0-3000 об/хв, +акум.4Аг, зарядний пристрій




Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM IS18/320BL - компактний гвинтокрут побутового класу з живленням від Li-Ion акумуляторів напругою 18 В. У шурупокруті встановлений шестигранний патрон з фіксатором для роботи з бітами. Двигун у цій моделі безщітковий, що значно зменшує розміри корпусу і вагу.
Основні переваги GTM IS18/320BL:
Потужний безщітковий двигун
3 ступені регулювання крутного моменту
320 Н*м - максимальний крутний момент
Шестигранний патрон із фіксатором для надійного утримання біт під час роботи
Плавне регулювання швидкості залежно від сили натискання на курок
2 робочі швидкості
3000 об/хв - максимальні оберти
Реверс
LED-підсвітка
Комплектація:
Гвинтокрут GTM IS18/320BL
Акумулятор Li-Ion 18 В 4 А*год - 1 шт
Зарядний пристрій 18 В 4 А
Інструкція з експлуатації
Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Да |
| Вес | 3.0 кг |
| Габарити | 320x310x110 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Акумулятор 1 шт,Зарядний пристрій,Кейс |
| Контроль обертів | Да |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Кількість режимів | 3 |
| Количество скоростей | 2 |
| Макс. діаметр кріпильного виробу | M14 |
| Максимальна ємність акумулятора | 4.0 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Наявність реверсу | Да |
| Обертаючий момент | 320 Нм |
| Розмір квадрата | 1/4 дюйм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Гвинтокрут |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип патрона | Під биту |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 6 042,49 ₴

