GTM Ліхтар акум. FLC18/1500, 18В, світловий потік 1500Лм, КАРКАС (без АКБ і ЗП)



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM FLС18/1500 - професійний ліхтарик призначений для ручного використання. Дана модель має широкий спектр застосування: будівництво, автосервіс, монтажні роботи. Ліхтарик здатний працювати від акумуляторів GTM 18 V.
Основні переваги GTM FLС18/1500:
Яскравий світлодіод із потужністю 3 Вт
1500 Лм – максимальна яскравість
6-позиційне регулювання кута нахилу головки від 0° до 90°
III клас захисту від ураження електричним струмом
Комплектація:
Ліхтар GTM FLС18/1500
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 кг |
| Габарити | 210x90x160 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество ламп | 1 |
| Кількість режимів | 1 |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 3 Вт |
| Световой поток | 1500 Лм лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ручной |
| Тип лампы | LED |
- Цена: 532,37 ₴

