GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р



GTM CS16/2000ТН - продуктивна електропила побутового класу, призначена для обрізання саду, заготівлі дров, столярних та теслярських робіт по будинку. Інструмент обладнаний електричним двигуном потужністю 2000 Вт. Відсутність вихлопів дозволяє працювати з інструментом навіть у приміщенні. Пила комплектується шиною довжиною 40 см і фірмовим ланцюгом з кроком 3/8 дюйма, що рухається зі швидкістю 13.5 м/с. Для збільшення безпеки користувача в конструкції є плавний запуск інструменту, а також швидкий доступ до щіток для заміни.
Основні переваги GTM CS16/2000ТН:
220 В - напруга живлення
2000 Вт - потужний електродвигун
40 см/16 дюймів - довжина комплектної шини
57 ланок, 1,3 мм, 3/8" - розміри ланцюга
13.5 м/с - швидкість ланцюга
Система плавного пуску
Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
Безключовий натяг ланцюга
Безключова заміна шини
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Електропила GTM CS16/2000ТН - 1 шт
Шина 40 см/16 дюймів - 1 шт
Ланцюг - 1 шт
Чохол на шину - 1 шт
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-підсвітка | Немає |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Автоматичний натяг ланцюга | Да |
| Вес | 4.7 кг |
| Тормоз цепи | механічне |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Класс | Побутовий |
| Комплектация | Картонна упаковка,ланцюг,чохол,шина |
| Країна торгової марки | Україна |
| Шаг цепи | 3/8 дюйм |
| Количество звеньев | 57 |
| Об`єм бака для змащення ланцюга | 0.2 л |
| Особенности | швидкий доступ до щіток |
| Плавний запуск | Да |
| Мощность двигателя | 2.0 кВт |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюйм |
| Уровень шума | 106 дБ |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Щітковий |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Швидкість ланцюга | 13.5 м/с |
- Цена: 4 771 ₴

