GTM Мінікомпресор акум. ACC18/26, 12В/18В, 6,8бар, 26л/хв., КАРКАС (без АКБ і ЗП)




GTM AСC18/26 - компактний і легкий компресор, що призначений для накачування коліс легкових автомобілів або позашляховиків. Це мобільний високопродуктивний компресор без ресивера. Компресор живиться від стандартних акумуляторів GTM 18В або від прикурювача автомобіля. Під час роботи компресор видає 26 л/хв з робочим тиском до 6.8 бара. Компресор поставляється з набором аксесуарів для повноцінної роботи.
Основні переваги GTM AСC18/26:
DC12V / 18V - працює від прикурювача або від акумулятора
120PSI / 6.8 бар - максимальний тиск:
26 л/хв - продуктивність компресора
Електронне управління і контроль тиску
3.0 м - довжина кабелю:
LED-ліхтарик
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Компресор GTM AСC18/26
Набір аксесуарів
Кабель живлення для автомобіля
Запасний запобіжник
Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від акумулятора,мережа (12 В) |
| Комплектация | інструкція з експлуатації,Картонна упаковка,набір аксесуарів |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Номинальное давление | 6.8 бар |
| Производительность | 26 л/хв |
| Розміри | 31x11x25 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип двигателя | Электрический |
- Цена: 2 703,30 ₴

