GTM Ліхтарик акум. FLC12/1, 12В, 1Вт, КАРКАС (без АКБ і ЗП)


Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM FLC12/1 - професійний ліхтарик призначений для ручного використання. Дана модель має широкий спектр застосування: будівництво, автосервіс, монтажні роботи. Ліхтарик здатний працювати від акумуляторів GTM 12 V.
Основні переваги GTM FLC12/1:
Яскравий світлодіод із потужністю 1 Вт
80 Лм - максимальна яскравість
Працює від універсальних АКБ GTM 12V
Комплектація:
Ліхтар GTM FLC12/1
Інструкція з експлуатації
Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.15 кг |
| Габарити | 170x70x70 мм |
| Питание | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество ламп | 1 |
| Кількість режимів | 1 |
| Материал | Пластик |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Мощность | 1 Вт |
| Световой поток | 80 Лм лм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Ручной |
| Тип лампы | LED |
- Цена: 367,87 ₴

