GTM Зарядний пристрій Ch12V/1,5А, 12В, 1,5А, 25Вт, до акумуляторів GTM 12V

Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Ch12V/1,5А - мережевий зарядний пристрій для акумуляторів GTM з напругою живлення 12 В. На корпусі є світлодіодна індикація процесу заряджання.
Основні переваги зарядного пристрою GTM Ch12V/1,5А:
Простота використання
Споживана потужність під час роботи всього 26 Вт
На виході видає 12 В 1.5 А
Час заряджання акумулятора 1 година
Сумісність
Акумулятор Li-Ion GTM B12V/1,5Аh 12 В 1,5 А*год
Комплектація:
Зарядний пристрій GTM Ch12V/1,5А для акумуляторів 12 В
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип | Зарядное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Да |
| Габарити | 120x80x60 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 1.5 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 312,79 ₴

