GTM Зарядний пристрій Ch18V/2,2А, 18В, 2,2А, 55Вт, до акумуляторів GTM 18V


Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Ch18V/2,2А - мережевий зарядний пристрій для акумуляторів GTM з напругою живлення 18 В. На корпусі є світлодіодна індикація процесу заряджання.
Основні переваги зарядного пристрою GTM Ch18V/2,2А:
Простота використання
Споживана потужність під час роботи всього 55 Вт
На виході видає 18 В 2.2 А
Час заряджання акумулятора ємністю 2 А*год лише 1 годинаЧас заряджання акумулятора ємністю 3 А*год лише 1.5 години
Сумісність
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/2Аh 18 В 2 А*год
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/3Аh 18 В 3 А*год
Комплектація:
Зарядний пристрій GTM Ch18V/2,2А для акумуляторів 18 В
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Да |
| Вес | 0.4 кг |
| Габарити | 190x110x110 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Зарядное устройство |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 683,45 ₴

