GTM Зарядний пристрій Ch18V/4А, 18В, 4А, 95Вт, до акумуляторів GTM 18V


Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Ch18V/4А - мережевий зарядний пристрій для акумуляторів GTM з напругою живлення 18 В. На корпусі є світлодіодна індикація процесу заряджання.
Основні переваги зарядного пристрою GTM Ch18V/4А:
Простота використання
Споживана потужність під час роботи всього 96 Вт
На виході видає 18 В 2.2 А
Час заряджання акумулятора ємністю 4 А*год лише 1 година
Сумісність
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/4Аh 18 В 4 А*год
Комплектація:
Зарядний пристрій GTM Ch18V/4А для акумуляторів 18 В
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Да |
| Вес | 0.5 кг |
| Габарити | 200x110x110 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Зарядное устройство |
- Цена: 842,18 ₴

