GTM Акумуляторна батарея B18V/4Аh Li-Ion, 18В, 4А*год


Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM B18V/4Аh - компактна і легка батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів GTM з напругою живлення 18 В. Акумулятор побудований на Li-Ion елементах, завдяки чому має мінімальний рівень розрядки.
Основні переваги акумулятора GTM B18V/4Аh:
Відсутній ефект пам'яті
Високий опір ударним навантаженням
Мінімальний рівень саморозряду
4 А*год - ємність акумулятора
Сумісність
Акумуляторний перфоратор GTM RHC18/22BL безщітковий
Акумуляторна кутова шліфмашина GTM AGC18/125BL безщіткова
Акумуляторний шурупокрут GTM DS18/40P
Акумуляторний ударний шурупокрут GTM DSI18/75BL
Комплектація:
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/4Аh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Немає |
| Вес | 0.7 кг |
| Габарити | 130x90x80 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 4 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 2 107,01 ₴

