GTM Акумуляторна батарея B12V/2Аh Li-Ion, 12В, 2А*год

Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM B12V/2Аh - компактна і легка батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів GTM з напругою живлення 12 В. Акумулятор побудований на Li-Ion елементах, завдяки чому має мінімальний рівень розрядки.
Основні переваги акумулятора GTM B12V/2Аh:
Відсутній ефект пам'яті
Високий опір ударним навантаженням
Мінімальний рівень саморозряду
2 А*год - ємність акумулятора
Сумісність
Акумулятор сумісний з інструментом GTM 12V
Комплектація:
Акумулятор Li-Ion GTM B12V/2Аh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Немає |
| Вес | 0.31 кг |
| Габарити | 60x60x110 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 2.0 Агод |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 947,61 ₴

