GTM Акумуляторна батарея B18V/8Аh Li-Ion, 18В, 8А*год

Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM B18V/8Аh - компактна і легка батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів GTM з напругою живлення 18 В. Акумулятор побудований на Li-Ion елементах, завдяки чому має мінімальний рівень розрядки.
Основні переваги акумулятора GTM B18V/8Аh:
Відсутній ефект пам'яті
Високий опір ударним навантаженням
Мінімальний рівень саморозряду
8 А*год - ємність акумулятора
Сумісність
Акумулятор сумісний зі всією лінійкою інструменту GTM 18 V
Комплектація:
Акумулятор Li-Ion GTM B18V/8Аh
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація зарядки | Да |
| Вес | 1.0 кг |
| Габарити | 131х91х101 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Максимальна ємність акумулятора | 8 Агод |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 3 946,20 ₴

