GTM Мотокультиватор бенз. G-4,5/55; 4,5к.с., ширина 35/55см, передач 1вперед, колеса для транспорт.



GTM G-4,5/55 - садова техніка побутового класу для обробки землі, оранки грядок та городів невеликої площі. Дана модель культиватора оснащена бензиновим двигуном з потужністю 4,5 к.с (3.31 кВт) зі збільшеним крутним моментом для кращої роботи. Ширину культивації під час роботи можна регулювати від 350 мм до 550 мм, залежно від ширини грядки.
Переваги культиватора GTM G-4,5/55:
> Бензиновий двигун потужністю 4.5 к.с зі збільшеним крутним моментом
> Фрикційна муфта зчеплення
> Шестерний редуктор з литим корпусом зменшених розмірів
> 3 пари фрез з 4 ножами на кожній
> Спеціальна форма ножів запобігає намотування бур'янів
> Ширина культивування, що регулюється: від 350 до 550 мм
> Масляний повітряний фільтр з додатковим ступенем очищення повітря та забором повітря на кермі
> Регульоване кермо з перемичкою для збільшення жорсткості
> Бампер для захисту двигуна
> Колеса для транспортування культиватора
Зверніть увагу: для роботи необхідно залити 0,5 л спеціальної оливи (ТАД-17) у трансмісію.
Комплектація:
+ Культиватор GTM G-4,5/55
+ Фрези - 3 пары
+ Інструкція з експлуатації
+ Упаковка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 кг |
| Глубина обработки | 15 см |
| Комплектация | фрези |
| Країна торгової марки | Україна |
| Количество фрез | 6 |
| Количество скоростей | 1 вперед |
| Об`єм бака для оливи | 0.5 л |
| Объем двигателя | 172 см3 |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Мощность двигателя | 3300 Вт |
| Потужність двигуна (к.с) | 4.5 к.с |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Бензиновый |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип редуктора | шестерний |
| Ширина обработки | 55 см |
- Цена: 20 174 ₴

