GTM Подрібнювач садовий DS2800/45, 220В, 2800Вт, гілки до 45мм, ножі, контейнер 60л





Получите эту позицию бесплатно при покупке «GTM Подрібнювач садовий DS2800/45, 220В, 2800Вт, гілки до 45мм, ножі, контейнер 60л»
GTM DS2800/45 - садовий подрібнювач побутового класу, призначений для роботи зі свіжими і сухими гілками, з листям або без, а також підсушеними стеблами рослин. Максимальна товщина гілок під час роботи становить 45 мм. Як ріжучий інструмент використовується диск із двома встановленими ножами. Ріжучі ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується сміттєзбірником з ударостійкого пластику об'ємом 60 л.
Основні переваги GTM DS2800/45:
> Надійний індукційний двигун із живленням від побутової мережі 220 В
> 2800 Вт - споживана потужність двигуна
> 2 ріжучі двосторонні ножі з інструментальної сталі A8
> 2800 об/хв - частота обертання ножів
> 45 мм - максимальна товщина гілок
> 60 л - місткий сміттєзбірник
> Електронний захист від перевантаження
> Захист від випадкового запуску подрібнювача
> Вологозахищена панель керування
> Металева протиріжуча пластина-направляюча
> Зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача
> Вбудована в корпус євровилка із заземленням тип F (Shuko)
> Захист корпусу по стандарту IPx4
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
+ Садовий подрібнювач GTM DS2800/45
+ Сміттєзбірник 60 л
+ Штовхач
+ Комплект кріплень
+ Набір інструментів
+ Інструкція з експлуатації
Садовый измельчитель GTM DS2800/45, ножевой механизм (DS2800/45)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Від мережі 220 В |
| Вес | 25.0 кг |
| Назначение | Гілки і листя |
| Материал | Пластик |
| Комплектация | комплект інструментів,сміттєзбірник,штовхач |
| Производительность | 125 кг/год |
| Мощность двигателя | 2800 Вт |
| Уровень шума | 105 дБ |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Місткість контейнера | 60 л |
| Стан товару | Новий |
| Наявність реверсу | Немає |
| Система подрібнення | Ножі |
| Макс. діаметр гілки | 45 мм |
| Контейнер для збору | є |
| Матеріал контейнера | Пластик |
- Цена: 10 842 ₴




