Masalta Диск стальний 600*3мм для затирочних машин

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затирочний диск Masalta PAN 25 - металева насадка для початкової затірки бетонного покриття за допомогою затирочної машини.
Характеристики затирочного диска Masalta PAN 25":
Матеріал: сталь
Діаметр: 600 мм
Товщина: 3 мм
Вага: 8 кг
Країна реєстрації торгової марки: Китай
Країна-виробник: Тайвань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 600 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Материал | Сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Диск |
| Толщина | 3 мм В |
| Ширина обработки | 0.6 м |
- Цена: 1 776,46 ₴

