Masalta Лопасті для затирочних машин 600мм (4шт.)

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Затирочні лопаті Masalta BLADE 600 мм- металеві насадки для фінішної затірки бетонного покриття за допомогою затирочної машини. Поставляються в комплекті 4 шт.
Характеристики затирочних лопатей Masalta BLADE 600 мм:
Матеріал: сталь
Довжина: 216 мм
Ширина: 114 мм
Діаметр робочої зони: 600 мм
Вага: 2 кг
Країна реєстрації торгової марки: Китай
Країна-виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masalta |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Длина | 216 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр робочої зони | 600 мм |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Материал | Сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Лопасті |
| Ширина обработки | 0.6 м |
- Цена: 744,82 ₴

