GTM Кран гідравлічний підкатний складний 2т для зняття двигуна



Описание
Характеристики
Информация для заказа
GTM Т32002CX-GS - професійний гідравлічний механізм для підняття двигуна під час проведення ремонту автомобіля. Крани цього типу вирізняються високою надійністю і простотою. Конструкція корпусу складана, що дає змогу під час зберігання займати мінімум місця в гаражі.
Переваги крана GTM Т32002CX-GS:
Висока якість виготовлення
Просте керування та швидке підняття вантажу
Надійні гідравлічний механізм
Максимальна робоча вага 2 т
Галузь застосування:
Автосервіс
Промисловість
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Вес | 80.7 кг |
| Высота подъема | 2240 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота підхвату | 25 мм |
| Габарити | 1710x1000x1490 мм |
| Комплектация | кран |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механизм подъема | Гидравлический |
| Рабочий ход | 2215 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Кран підкатний |
- Цена: 16 784,87 ₴

