VULKAN Круг алмазний 230*22,2мм сегмент бетон, ацеїт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск Vulkan ZY-D230 - відмінне рішення для роботи з будь-яким типом будівельних матеріалів: ацеїт, армований бетон, цегла, силікатна цегла. Такий інструмент є універсальним рішенням для роботи з усіма природними кам'яними матеріалами.
Даний диск має діаметр 230 міліметрів для використання на стандартних КШМ з посадковим отвором 22,2 мм. Рекомендується застосовувати на КШМ потужністю до 2,5 кВт з частотою обертання не більше 6650 оборотів в хвилину. Сегменти висотою до 8мм гарантують тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота сегмента | 8 мм |
| Диаметр | 230.0 мм |
| Макс. обороти | 6650 об/хв |
| Матеріал, що обробляється | Бетон |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим работы | Сухий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
- Цена: 372,58 ₴

