VULKAN Круг зачисний 125*22 пористий фіолетовий жорсткий (для зняття фарби)


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пористий круг Vulkan 125x22 жорсткий - зачисний круг із нетканого абразивного матеріалу. Завдяки відкритій структурі не забруднюється і не нагрівається, як звичайні щітки або абразивні круги. Ідеально підходить для очищення поверхонь від різних покриттів, герметиків, фарби, іржі.
Робочий інструмент:
Кутові шліфувальні машини
Оброблювані матеріали:
Фарба, лак
Грунтовка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Толщина | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 125.0 мм |
| Жорсткість матеріалу круга | жорсткий |
| Матеріал, що обробляється | грунтовка,лак,фарба |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип | пористий |
| Тип расходного материала | зачисний круг |
- Цена: 171,72 ₴

