Pferd Шліфувальна головка пелюсткова F5020/6 А80 для дриля або пшм хв-6мм




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфувальна головка Pferd F5020/6A-80 — це високоякісна пелюсткова насадка для дриля, призначена для точного та акуратного шліфування металу, деревини, пластика та інших матеріалів. Завдяки зерну 80 підходить для середнього та фінішного шліфування поверхонь. Має циліндричну форму, що забезпечує зручність роботи у важкодоступних місцях.
Основні переваги Pferd F5020/6A-80 :
> Висока гнучкість завдяки пелюстковій конструкції.
> Ефективне знімання матеріалу завдяки абразиву корунд.
> Рівномірне зношування без слідів на поверхні — завжди гостре зерно.
> Плоский литий сердечник дозволяє шліфувати торцем у внутрішніх кутах і гранях.
> Безпечна та надійна — сертифікована відповідно до ISO 3919.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PFERD |
| Тип | Головка |
| Общие | |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 20 мм |
| Длина хвостовика | 40 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Розмір зерна | 80 |
| Стан товару | Новий |
| Форма | Цилиндрическая |
- Цена: 208,39 ₴

