EGO Зарядний пристрій CH2100E стандартний до акумуляторів EGO 56V

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій EGO CH2100E застосовується для зарядки акумуляторних батарей садової техніки EGO 56V. Модель має розумну систему контролю стану акумулятора з LED-індикатором процесу заряджання.
Тривалість заряджання акумуляторів:
Близько 40 хвилин для акумулятора 2 Ач
Приблизно 50 хвилин для акумулятора 2,5 А-год
Приблизно 80 хвилин для акумулятора 4 Ач
Приблизно 100 хвилин для акумулятора 5 А-год
Приблизно 120 хвилин для акумулятора 6 А-год
Приблизно 145 хвилин для акумулятора 7,5 А-год
Приблизно 160 хвилин для акумулятора 10 А-год
Близько 225 хвилин для акумулятора 12 А-год
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Країна торгової марки | Велика Британія |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Мощность | 210 Вт |
| Назначение | для садової техніки EGO |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Зарядное устройство |
| Быстрая зарядка | Немає |
- Цена: 3 599,04 ₴

