GTM Подрібнювач бенз. GS6501 6,5к.с., діам.гілок до 10см, барабан з 2 ножами





GTM GS6501 - високоефективний побутовий подрібнювач гілок, призначений для роботи зі свіжою та сухою деревиною. Ножі в рух наводить бензиновий двигун Rato з потужністю 6,5 л. Ріжучий барабан діє як додаткова система втягування гілок, завдяки чому швидкість подрібнення сягає 10 м/хв. Максимальна товщина свіжих гілок під час роботи становить 100 мм. Різальні ножі двосторонні, завдяки чому значно збільшується термін служби. Подрібнювач комплектується колесами для транспортування.
Основні переваги GTM GS6501:
> 12 місяців - повна гарантія на весь механізм
> Потужний бензиновий 4-тактний 1-циліндровий двигун Rato
> 6.5 к.с / 4400 Вт - потужність двигуна
> 3600 об/хв - робочі обороти двигуна
> 212 куб.см - об'єм двигуна
> Ремінний привід на ріжучий барабан з 2 кевларових ременів
> 2 ріжучі ножі на барабані і 1 стаціонарний ніж з інструментальної сталі SKH51
> 2400 об/хв - частота обертання ножів
> 100 мм - максимальна товщина подрібнення свіжих гілок та м'якої деревини.
> Швидкість втягування гілок до 10 м/хв
> 3,6 л - об'єм бака для палива
> 0,5 л - об'єм бака для мастила
> Широкий завантажувальний бункер під кутом для забору гілок
> Вхідний отвір для гілок розміром 16x14.5 см
> Регульований жолоб викиду
> Важіль екстреної зупинки подрібнювача
> 90 кг - вага подрібнювача
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
+ Садовий подрібнювач GTM GS6501
+ Колеса
+ Інструкція експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 кг |
| Питание | Бензин |
| Комплектация | інструкція з експлуатації,колеса |
| Контейнер для збору | не комплектується |
| Країна торгової марки | Україна |
| Макс. діаметр гілки | 100 мм |
| Наявність реверсу | Немає |
| Особенности | важіль екстреної зупинки |
| Мощность двигателя | 4400 Вт |
| Назначение | Гілки і листя |
| Уровень шума | 115 дБ |
| Система подрібнення | Ножі |
| Стан товару | Новий |
- Цена: 41 253 ₴





