Metier Генераторна установка AD10000CRA дизель 3ф-9,0кВА, 1ф-7,2кВт бак-25л, ел.старт



Metier AD10000CRA - дизельний генератор промислового класу з вихідною напругою 220/380 В, призначений для забезпечення електроживленням виробничих об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Ця модель генератора має номінальну потужність 7.2 кВт, чого буде достатньо для живлення електроприладів і обладнання в невеликій будівлі, а великий бак для палива на 25 л забезпечить безперебійну роботу до 10 годин за 75% навантаження.
Переваги електрогенератора Metier AD7001CRA:
Якісний дизельний двигун Jeemar Power JM2V88F об'ємом 912 куб.см
220 В / 380 В- номінальна напруга на виході
7,2 кВт / 9 кВА - номінальна потужність на виході
8 кВт / 10 кВА - максимальна потужність на виході
16 А / 31 А - номінальний струм на виході
2 розетки: 230 В 16 А і 400 В 16 А
Клеми для підключення мережі 400 В
Електростартер
Вбудований комплект акумуляторних батарей ємністю 36 А*год з автоматичною підзарядкою
Цифрова система автоматичного регулювання напруги AVR
Вбудований запобіжник на 32А
Роз'єм для підключення системи автоматичного запуску АВР (ATS)
Для роботи використовується дизель, що відповідає стандарту EN 590
Великий бак для палива на 25 л
Витрата палива при 75% навантаженні всього 2,5 л/год
Захист від перевантаження
Датчик рівня масла
Глушник з адаптером для відведення вихлопних газів
Антикорозійне виконання кожуха з покриттям сплавом алюмінію і цинку
Комплектація:
Дизельний генератор Metier AD10000CRA - 1 шт
Інструкція - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metier |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 249 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| Вид палива | Дизель |
| Витрати палива | 2.5 л/год |
| Выходное напряжение | 220 В,380 В |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Количество фаз | одна/три |
| Модель двигуна | Jeemar Power JM2V88F |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об`єм бака для оливи | 2.8 л |
| Объем двигателя | 912 см3 |
| Особенности | Система аварійної зупинки,Стабілізатор напруги AVR |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 7.2 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 8.0 кВт |
| Потужність максимальна 3ф | 8.0 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 7.2 кВт |
| Потужність номінальна 3ф | 7.2 кВт |
| Назначение | для будинку,для дачі,для електрокотла,для квартири,для кемпінгу,для лікарні |
| Реалізація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 118х65х89 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Электростартер |
| Тип установки | стаціонарний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Цена: 217 183,38 ₴

