Metier Генераторна установка AD7001CRA дизель 230В 6,0кВт бак-15л, ел.старт



Metier AD7001CRA - дизельний генератор промислового класу, призначений для забезпечення електроживленням виробничих об'єктів, офісів, магазинів, державних установ. Ця модель генератора має номінальну потужність 6 кВт, чого буде достатньо для живлення електроприладів і обладнання в невеликій будівлі, а великий бак для палива на 15 л забезпечить безперебійну роботу до 7 годин за 75% навантаження.
Переваги електрогенератора Metier AD7001CRA :
Якісний дизельний двигун Jeemar Power JM192FAE об'ємом 499 куб.см
6 кВт - номінальна потужність на виході
6,5 кВт - максимальна потужність на виході
230 В - номінальна напруга на виході
26 А - номінальний струм на виході
2 розетки 230 В: 16 А і 32 А
Електростартер
Вбудований комплект акумуляторних батарей ємністю 36 А*год з автоматичною підзарядкою
Цифрова система автоматичного регулювання напруги AVR
Вбудований запобіжник на 32А
Роз'єм для підключення системи автоматичного запуску АВР (ATS)
Для роботи використовується дизель, що відповідає стандарту EN 590
Великий бак для палива на 15 л
Витрата палива при 75% навантаженні всього 1,8 л/год
Захист від перевантаження
Датчик рівня масла
Глушник з адаптером для відведення вихлопних газів
Антикорозійне виконання кожуха з покриттям сплавом алюмінію і цинку
Комплектація:
Дизельний генератор Metier AD7001CRA - 1 шт
Інструкція - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metier |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 173 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| АВР (автоматичне введення резерву) | Да |
| Вид палива | Дизель |
| Витрати палива | 1.8 (при 75% навантаженні) л/год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | вал,Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество оборотов | 3000 об/хв |
| Количество фаз | одна |
| Модель двигуна | Jeemar Power JM192FAE |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об`єм бака для оливи | 1.65 л |
| Объем двигателя | 499 см3 |
| Особенности | Система аварійної зупинки,Стабілізатор напруги AVR |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 6.0 кВт |
| Потужність максимальна 1ф | 6.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 6.0 кВт |
| Назначение | для будинку,для дачі,для електрокотла,для квартири,для кемпінгу,для лікарні |
| Реалізація | в кожусі,шумозахист |
| Розміри | 96х52х79.5 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Электростартер |
| Тип установки | стаціонарний |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Цена: 72 000 ₴

