VULKAN Апарат дугового зварювання з генераторною установкою SC200M-II 5кВт, 180А/26,8В бак 25л, електростарт





Бензиновий генератор Vulkan SC200M - 2- пристрій для електроживлення зварювального обладнання під час зварювальних робіт. Дана модель може генерує однофазний зварювальний струм (220 В). Максимальна потужність генератора може досягати 5,5 кВт. Завдяки паливному баку на 25 літрів, генератор може працювати досить тривалий час.
Призначення: призначений для подачі електрики для зварювального апарату під час зварювальних робіт.
Особливості генераторів Vulkan
Хороша продуктивність
Ергономічний дизайн
Надійні альтернатори
Місткий паливний бак
Переваги електрогенератора Vulkan SC200M-2
Надійний чотиритактний одноциліндровий двигун потужністю 5,5 кВт
Надійний альтернатор з мідною обмоткою
Зручна передня панель управління
Повітряна система охолодження
Видає струм 180 А
Надійний електростартер спрощує процес запуску
Повного паливного бака вистачить на 8 годин роботи
Розроблений для однофазного живлення
Датчик рівня масла в картері
Місткий паливний бак об'ємом 25 л
Розмір генератора (82х56х65 см) надає йому кращої стійкості
Комплектація
Коробка
Генератор
Інструкція
Вилка
Ключ свічковий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 96 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид палива | Бензин |
| Витрати палива | 2.7 л/год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Габарити | 820x560x650 мм |
| Діаметр електродів | 1.6 - 4.0 мм |
| Класс | Профессиональный |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Количество фаз | одна |
| Модель двигуна | Senci AP190 |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Особенности | Система аварійної зупинки |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 5.0 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 14 к.с |
| Потужність максимальна 1ф | 5.5 кВт |
| Потужність номінальна 1ф | 5.0 кВт |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для зварювального апарату,для кемпінгу |
| Реалізація | відкрите |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | асинхронний |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип запуска | Електростартер,Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Цикл зварювання 100% | 80 А |
| Цикл зварювання 35% | 180 А |
| Цикл зварювання 60% | 130 А |
- Цена: 51 861,74 ₴


