VULKAN Генераторна установка SC3500-III (бензин/газ) 1ф 2,8кВт/2,3кВт, ручн.старт/електростарт, бак-15л



Газобензиновий генератор Vulkan SC3500-III- пристрій для забезпечення електричним струмом обладнання та електроприладів, в умовах, коли немає можливості скористатися іншими джерелами електроенергії. Електростанція Vulkan SC3500-III здатна працювати від двох видів палива: бензину і зрідженого газу LPG (пропан-бутану).
Призначення: використовується для відновлення подачі електрики в разі збоїв роботи електромережі. Генератор може застосовуватися в похідних або польових умовах, на дачі і в заміському будинку.
Переваги електрогенератора Vulkan SC3500-III
Універсальність палива
В залежності від необхідності, генератор Vulkan SC3500-III здатний працювати в двох режимах. У першому режимі електростанція живиться від бензину з октановим числом 92 або 95. При цьому максимальна вихідна потужність досягає 3,1 кВт. У другому режимі SC3500-III починає працювати від зрідженої суміші газів LPG (пропан-бутану). Такий формат роботи є більш економічним і екологічно чистим. Потужність на виході в такому випадку становить до 2,8 кВт. Для зручності, зміна режиму роботи здійснюється одним великим перемикачем, який винесений на корпус генератора.
Зверніть увагу, генератор Vulkan SC3500-III не призначений для роботи від газової магістралі!
Продумана конструкція
Встановлена панель управління відрізняється простотою і доступна для використання навіть не досвідченому користувачеві. На ній розміщені 2 розетки 220В на 16А, клеми для підключення акумулятора з напругою 12В, замок запалювання і лічильник опрацьованих мото-годин.
ЕлектростанціяSC3500-III монтується на надійній металевій рамі, діаметром38 мм і тому витримує великі навантаження на корпус без пошкодження. Для полегшення транспортування, генератор Vulkan в комплекті має пару коліс діаметром 22 см.
Якісні комплектуючі
В газобензиновому генераторі Vulkan SC3500-III для стабілізації напруги встановлений синхронний альтернатор. Він має якісну мідну обмотку і дозволяє згладити коливання на виході до ±1%. Завдяки такій конструкції, генератор має підвищений ресурс роботи і менше перегрівається.
Велика автономність
Електростанція Vulkan SC3500-III комплектується баком підвищеної ємності на 15 л для бензину. Стандартний час роботи без дозаправки становить від 6 до 9 годин, в залежності від обраного; палива і підключеного навантаження.
Комплект поставки:
генератор Vulkan SC3500-III- 1 шт
шланг високого тиску з редуктором - 1 шт
вилка 220В 16А тип Schuko- 2 шт
комплект кабелів 12В DC- 1 шт
колеса - 2 шт
вісь для коліс - 2 шт
інструкція з експлуатації - 1 шт
інструкція по швидкому запуску (АНГЛ) - 1 шт
Корисні відеоматеріали та огляди
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VULKAN |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| AVR (автоматичний регулятор напруги) | Да |
| Вид палива | Бензин,Газ |
| Витрати палива | 1.6 л/год |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Класс | міні,Побутовий |
| Класс защиты | IP23 |
| Комплектация | Картонна упаковка |
| Країна торгової марки | Китай |
| Країна-виробник | Україна |
| Количество фаз | одна |
| Максимальна потужність, кВт | 2.8 / 3.1 кВт |
| Модель двигуна | Senci AP170F |
| Можливість встановлення автоматики | Да |
| Об`єм бака для оливи | 1.1 л |
| Объем двигателя | 223 см3 |
| Особенности | Лічильник мотогодин |
| Охлаждение | Воздушное |
| Мощность | 2.8 кВт |
| Потужність двигуна (к.с) | 7.5 к.с |
| Назначение | для будинку,для гаража,для дачі,для квартири,для кемпінгу,для кондиціонера,для котла,для циркуляційного насосу |
| Реалізація | відкрите |
| Розміри | 62x48.5x53 см |
| Стан товару | Новий |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Тип двигателя | 4-тактний |
| Тип запуска | Електростартер,Ручний |
| Тип установки | портативний |
| Время непрерывной работы | 9 год |
| Частота електромережі | 50 Гц |
- Цена: 41 559,78 ₴

