Морозильна скриня з вигнутим склом Crystal VENUS 46 SGL NL

Морозильна скриня VENUS 46 SGL N.L призначена для рекламної демонстрації харчової продукції під впливом низьких температур. Внутрішні умови камери продовжують свіже та термін експлуатації вмісту — від напівфабрикатів до овочів. Модель популярна на торгових об'єктах із підвищеним потоком покупців, позаяк дає змогу зберігати більше запасів заморозок.
Морозильні ларі - на сайті Гіперцентр Київ із доставкою по Україні
Корпус лару VENUS 46 SGL N.L виготовлений у білому кольорі. З композитного матеріалу (металопласта) легко усуваються забруднення. Гладке покриття можна брендувати. Внутрішні габарити моделі такі: 707х520х1315 мм. Зовнішні параметри — 876х671х1439 мм. Вага нетто становить 69 кг, брутто — 79 кг. Лар легко перемістити за допомогою 4 прогумованих коліс. Огляд вмісту камери забезпечують прозорі дверцята з вигнутим склом. Обмежує небажаний доступ до обладнання замок, що закривається на ключ.
Вміщує обладнання 434 літри. Продукцію можна сортувати в 5 містких кошиків. Комплектуючі елементи забезпечують робочу температуру в діапазоні — 18/-26 °C, що дає змогу зберігати продукти глибокого заморожування.
На добу апарат споживає 3,07 кВт. До комплектації входить високоефективний компресор і конденсатор, що не обслуговується.
Переваги
- Світлодіодна підсвітка;
- Низький шум під час експлуатації;
- Екологічна чистота;
- Природна циркуляція повітря в камері;
- Термометр для контролю температур.
| Об'єм | 434 л |
| Робоча температура | -26/ -18 °C |
| Тип охолодження | Статичний |
| Хладагент | R290 |
| Конденсатор | Примусове обдування |
| Споживання електроенергії | 3.07 кВт/ 24 ч |
| Розмір внутрішній | 707х520х1315 мм |
| Габаритний розмір | (ВхШхД) 876х671х1439 мм |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 876 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Країна виробник | Греція |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Морозильний лар |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів |
- Ціна: 39 767 ₴

