Морозильна скриня з вигнутим склом Crystal VENUS 56 NL


Морозильна скриня VENUS 56 NL з підвищеною місткістю розроблена для зберігання й рекламного рекламного зберігання різної їжі. Умови всередині виробу дають можливість зберігати практично будь-яку харчову продукцію — борошняні вироби, напівфабрикати, морозиво, овочі, морепродукти тощо. Це чудовий вибір для великих супермаркетів, магазинів та інших торгових майданчиків із великим потоком покупців.
Морозильні ларі - на сайті Гіперцентр Київ із доставкою по Україні
Внутрішні параметри виробу становлять 707х520х1530 мм, зовнішні розміри такі: 876х671х1654 мм. Як матеріал корпусу виробник вибрав композит — металопласт. Він характеризується високою стійкістю до води, вологи, цвілі, різниці температур.
Прозорі дверцята зі стильним вигнутим склом дають змогу добре розглянути продукцію. Кількість розсувних дворок — 2 штуки, що дає змогу відразу ж отримати доступ до потрібного відсіку.
Модель вміщує 513 л, що дає змогу зберігати величезні запаси заморожень. Лар належить до низькотемпературного холодильного обладнання. Він підтримує режим — 18/-26 градусів за Цельсієм.
Вага нетто 76 кг, але це не заважає зміні розташування апарата. Він переміщається за допомогою 4 коліс, які не залишають після себе темні сліди на підлоговому покритті.
Переваги
- Статичне охолодження.
- Нетоксичний холодоагент R290.
- LED подсветка.
- Замок.
- Дренаж.
- Термометр.
- Повна готовність до роботи.
| Об'єм | 513 л |
| Робоча температура | -26/ -18 °C |
| Тип охолодження | Статичний |
| Хладагент | R290 |
| Конденсатор | Примусове обдування |
| Споживання електроенергії | 3.53 кВт/24 год |
| Розмір внутрішній | 707х520х1530 мм |
| Габаритний розмір | (ВхШхД) 876х671х1654 мм |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 876 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crystal |
| Країна виробник | Греція |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для напоїв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 37 780,50 ₴

