Сканер штрихкода Zebra (Motorola/Symbol) LI2208 (LI2208-SR7U2100SGW)
-8%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращий у класі імідж-сканер одновимірних штрих-кодів Zebra (Motorola) Symbol LI2208 забезпечує неперевершену продуктивність під час зчитування штрих-кодів на паперових етикетках і на екранах мобільних телефонів, планшетів, комп'ютерів. Zebra LI2208 так само надійний і ергономічний, як і найпопулярніший сканер Symbol LS2208. Він обладнаний розширеними функціями, які дають змогу зчитувати більшу кількість типів штрих-кодів із дальньої відстані.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатори | Визуальная индикация успешного считывания, звуковой сигнал (регулируемые тон и громкость) |
| Інтерфейси | USB |
| Клас захисту | IP42 |
| Контрастність зображення | Від 15% |
| Маса | 140 г кг |
| Наявність підставки | Так |
| Оптична система | Imager (CMOS) |
| Робота з підставкою | Да |
| Робоча дистанція | До 787 мм (UPC/EAN) |
| розміри | 160x67x99 мм |
| Режим роботи | РучнойПрезентационный (на подставке) |
| Швидкість сканування | 547 скан./з |
| Країна-виробник | США |
| Тип сканеру | Провідний |
| Тип скануючого модуля | 1D (лінійні коди) |
| Товщина ліній коду | Від 0,076 мм (3 mil) |
| Ударостійкість | Падіння з висоти 1,8 м на бетон |
| Умови роботи | 0...+50 |
| Колір | Череый |
- Ціна: 2 350 ₴

