Шафа холодильна Cooleq GN650TN

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа холодильна GN650TN має міцну конструкцію та зносостійкі внутрішні компоненти, що гарантує істотний термін бездоганної роботи. Шафа холодильна GN650TN виробництва Cooleq підходить для демонстрації та нетривалого зберігання заморожених або охолоджених продуктів.
Технічні характеристики
| Температурний режим | от -2 до 8 °C |
| Об'єм | 685 л |
| Охолодження | динамічне |
| Відчиняння дверей | глуха |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага (без паковання) | 134 кг |
| Вага (з пакованням) | 143 кг |
| Колір | неірж. сталь |
| Країна-виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Cooleq |
- Ціна: 74 100 ₴

