Морозильний стіл GN3100BT Cooleq (без борту)
-20%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильний стіл Cooleq GN3100BT призначений для розкачування тіста та оброблення інгредієнтів для приготування страв, заморожування та довготривалого зберігання продуктів і напоїв на підприємствах громадського харчування й торгівлі. Обладнання виготовлене з неіржавкої сталі.
Телефонуйте, Доставка Новою Пікою в будь-яку точку України!
Гарантія. Можлива купівля в кредит.
Наявність товару й актуальність ціни, з урахуванням коливання курсу, уточнюйте за зазначеними телефонами.
Глибина, см 70 Довжина, см 175 см, Наявність ящиків немає Об'єму камери, л 417 Тип столу морозильний Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 1750x700x860 Вага, кг 130.00 Кількість дверей, шт 3 Матеріал неірж. сталь AISI-304 Робочий дипазон температур, °C -10... -20 Електрична потужність компресора, кВт 0,37 Напруга, В 220 пристінний борт немає
p30251
p30251
| Розташування агрегату | збоку |
| Температурний режим | от -20 до -10 °С |
| Об'єм | 465 л |
| Стільниця | без борту |
| Робоча поверхня | неірж. сталь |
| Гастронормований | |
| Кількість дверей | 3 |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 1795 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага (з пакованням)
| 154 кг
|
Обладнання для магазинів, барів, ресторанів, фаст-фуду та закладів громадського харчування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 64 480 ₴/од.

