Планшетний комп'ютер Gole F7 Android





Промисловий планшет Gole F7 укомплектований яскравим мультисенсорним дисплеєм (функція multi touch) з діагоналлю 10,1" і роздільною здатністю екрану 1200 х 1920 пікселів. Екран оснащений захисним склом Dragontrail Glass для забезпечення підвищеної стійкості до падінь, що важливо для мобільних пристроїв, особливо для тих, які використовуються в промислових додатках, в сфері обслуговування (ресторанах, кафе).
4-ядерний процесор Intel Cherry Trail T3 Z8350, 1.44 ~ 1.92 GHz, пам'ять флеш 32 ГБ/RAM 2 ГБ (або 64 ГБ/4 ГБ опціонально) забезпечує ефективну роботу в різних ресурсоємних додатках, що функціонують на основі ОС Windows.
Ударостійкий планшет F7 підтримує зв'язок по бездротових мережах Wi-Fi 802.11 a/b/g / n і Bluetooth 4.0. Потужний акумулятор ємністю 12000 мАг гарантує безперебійну роботу Gole F7 протягом 6-8 годин.
Широкий набір дротових інтерфейсів (USB 2.0 (2 порти USB 2.0, 1 порт USB 3.0), послідовний1xrs232, Ethernet 1xRJ45, 1x порт Mini-HDMI, слот Micro SD) дозволяє підключати до мобільного комп'ютера F7 різні периферійні пристрої, такі як сканер штрих коду, картрідер, чековий принтер і т. д.
Планшет Gole F7, що відноситься до» антивандальної " електроніки, пройшов випробування за стандартом герметичності (захист від проникнення води і пилу) і отримав індекс захисту IP67. Безвентиляторна система охолодження мінімізує процес накопичення пилу і бруду на внутрішніх компонентах пристрою.
Вандалостійкий планшет Gole F7 протестований за останньою версією військового стандарту захисту обладнання від різних зовнішніх впливів MIL-STD-810G, що говорить про протиударність і стійкості до вібрацій. Корпус оснащений вставками, які пом'якшують удар при падінні. Такий планшетний ПК застосовується в промисловості, для оснащення спецтехніки, в сфері обслуговування, в тому числі на СТО, АЗС, в кафе з відкритими майданчиками і т. д.
Планшет для сфери обслуговування (наприклад, планшет для прийняття замовлень в ресторанах) повинен мати підвищену стійкість до падінь, а в разі, якщо прийом замовлень виконується на відкритих майданчиках або верандах, то такий ударостійкий ПК зобов'язаний функціонувати при екстремальних температурах, і представляється нами модель Gole F7 працює в діапазоні температур від-20ºC до 60ºC.
Gole F7 може видаватися клієнтам як планшет для електронного меню ресторанів замість традиційного меню, а також може використовуватися співробітниками закладів громадського харчування.
Крім планшета для меню, у нас ви можете купити і інше обладнання для автоматизації ресторану або кафе, таке, як pos-система для кафе, комплект для автоматизації торгівлі – сканери штрих коду, термінали збору даних, електронні ваги.
Переваги промислового планшетного мобільного ПК Gole F7:
- високий рівень ударостійкості і стійкості до вібрацій MIL-STD-810G;
- стандарт захисту корпусу від проникнення води і пилу IP67;
- 10,1-дюймовий сенсорний екран із захисним склом Dragontrail Glass;
- процесор Intel Quad Core Z8350;
- безвентиляторна система охолодження;
- потужний акумулятор ємністю 12000 мАг;
- вбудований Wi-Fi і Bluetooth;
- діапазон робочих температур від-20ºC до 60ºC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | B&G |
| Користувацькі характеристики | |
| Акумулятор | 3,7 В (12 000 мАч), час роботи від 6 до 8 годин |
| Дисплей | 10,1" 1200 x 1920 пікселів, мультитач, захисне скло DragontrailGlass |
| Пам'ять | Флеш-пам'ять 32 ГБ або 64 ГБ/ RAM 2 ГБ або 4 ГБ |
| Робоча температура | От -20ºC до 60ºC |
| Процесор | Intel Cerry Trail T3 (чотирих’ядерний) Z8350, 1.44 ~ 1.92GHz |
| Клас захисту | IP67 |
| Операційна система | Windows 10 Home / Pro |
| розміри | 270 х 186 х 26,5 мм |
| Камера | фронтальна 2MP, задня 5MP |
| Вага | 1,0 кг |
| Бездротове з’ єднання | Wi-Fi 802.11ha / b / g / n и Bluetooth4.0 |
| Інтерфейс з’ єднання | USB 2.0 (2 порт USB 2.0, 1 порт USB 3.0), послідовний1x RS232, Ethernet 1x RJ45, 1x порт Mini-HDMI, слот Micro SD |
| Система охолодження | Пасивний - невентиляторний |
| Відеокарта | Intel HD Graphics |
- Ціна: 25 150 ₴/од.

