Сушка для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10 PRO




Сушка для харчових продуктів (дегідратор) GoodFood WS10 PRO
Що таке дегідрататор?
За допомогою дегідратора з продуктів видаляється волога, при цьому корисні речовини та смакові властивості не втрачаються, тоді як термін зберігання їжі збільшується. Фактично, дегідрататор здатний зробити із звичайних фруктів сухофрукти. Видалити максимум рідини з продуктів дозволяє постійне обдування теплим повітрям. Цей процес вимагає часу, проте результат вартий того. Сушіння продуктів з метою збільшити термін їх зберігання застосовувалося ще в давнину, проте використовувалося для цього природне сонячне світло.
При видаленні вологи стримується зростання харчових бактерій, тому термін придатності збільшується у багато разів. Зберігати дегідровані продукти дуже легко. Для цього підійде будь-яка герметична тара, але найкраще, звичайно, використовувати вакуумний пакувальник. У вакуумній упаковці дегідровані продукти можуть зберігатися максимально довго, не втрачаючи своїх якостей.
Застосовують дегідрататори для:
- заготівля натуральних, смачних сухофруктів та овочів, приготованих натуральним способом сушіння, без використання хімікатів, як у харчовій промисловості;
- робити йогурти;
- Самостійно готувати корисні десерти, фруктову пастилу;
- готувати сироїдницькі та веганські, вегетаріанські страви, серед яких роли, млинці, сухарики, «шашлики», чіпси та «котлети»;
- сушити коріння, трави, робити лікарські збори;
- готувати в'яленину в домашніх умовах.
Характеристики:
- Апарат призначений для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса, риби.
- Вентилятор розподіляє гаряче повітря всередині пристрою горизонтально, забезпечуючи рівномірне сушіння продуктів.
- У комплекті 10 полиць розміром 390х390 мм, щипці, лоток 350х400 мм.
- Корпус виготовлений із нержавіючої сталі.
- Таймер.
- Терморегулятор 35-75 °C.
- Тип підключення: електро.
- Тип установки: настільна.
- Гумові ніжки.
- Потужність: 1 кВт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри: 420x550x380мм. – Вага 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Додаткові характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WS10 PRO |
| Вага (кг) | 15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 420x550x380 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові опції | щипці, лоток 350х400 мм |
| Застосування | Апарат призначений для сушіння фруктів, овочів, зелені, м'яса, риби. |
| Кількість полиць | 10 шт розміром 390х390 мм |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Напружа, В | 220 |
| Потужність, кВт | 1 |
| Терморегулятор | 35-75 С. |
| Тип нагрівання | горизонтальний здійснюється рівномірно. |
| Тип встановлення | настільна |
- Ціна: 9 363 ₴

