Скриня морозильна ITALFROST CF 300 C з гнутим склом
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм: 319 л Температурний діапазон: -25 °C...-18 °C Габаритні розміри: 1017х662х925 мм Потужність: 0,25 кВт Вага: 56 кг Гнуте скло Окантовка стекол виконана з удароміцного, морозостійкого АБС пластику Енергосхер R134А Висока завантажувальна лінія скрині: 680 мм Ергономічна чорна ручка з пластику з удосконаленою конструкцією кріплення Роликові колеса діаметром 50 мм витримують 240 кг і не залишають чорних слідів на підлозі Корпус скрині виконаний з оцинкованої сталі з пінополіу.йдуть регульовані по висоті опори і надійний замок 4 кошики в комплекті Виробник: ITALFROST Скриня морозильна ITALFROST CF 300 C з гнутим склом Компанія "Гіперцентр Україна" допоможе в будь-якому місті купити скриньку морозильна ITALFROST CF 300 C з гнутим склом : Київ, Харків, Одеса, Одеса , Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, доставка по всій Україні. Оплата післяплатою. Офіційна гарантія Оформлення кредиту прямо на сайті. Безготівка для юросіб.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italfrost |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Висока завантажувальна лінія лару | 680 мм |
| Габаритні розміри | 1017х662х925 мм |
| Потужність | 0,25 кВт |
| Обсяг | 319 л |
| Температурний діапазон | -25 °C...-18 °C |
| Холодоагент | холодоон R134А |
- Ціна: 19 573,20 ₴/од.

