Скриня морозильна ITALFROST CF 400 S з глухою кришкою
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм: 398 л Температурний діапазон: -25 °C...-18 °C Габаритні розміри: 1216х662х904 мм Потужність: 0,25 кВт Вага: 79 кг Енергозберігаючий компресор Electrolux Хладагент: хладон R134А Висока завантажувальна лінія 6 з високоякісного морозостійкого пінополіуретану Ергономічна ручка виготовлена методом лиття з пластику Корпус скрині виконаний з оцинкованої сталі з пінополіуретановою теплоізоляцією У комплекті: надійний замок 5 кошиків в комплектідопоможе в будь-якому місті купити скриньку морозильну ITALFROST CF 300 S з глухою кришкою: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, доставка по всій Україні. Оплата післяплатою. Офіційна гарантія Оформлення кредиту прямо на сайті. Безготівка для юросіб.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Italfrost |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | надійний замок |
| Вага | 79 кг |
| Висока завантажувальна лінія лару | 680 мм |
| Габаритні розміри | 1216х662х904 мм |
| Потужність | 0,25 кВт |
| Обсяг | 398 л |
| Температурний діапазон | -25 °C...-18 °C |
| Холодоагент | холодоон R134А |
- Ціна: 21 878,10 ₴/од.

