Шоковий холодильник із морозильною камерою 5x GN 1/1 HENDI 236123
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній корпус і внутрішня камера з нержавіючої сталі Камера адаптована для контейнерів GN 1/1 та лотків 600x400 мм Зонд у стандартній комплектації Примусове охолодження Ручне розморожування Зливний піддон під приладом Місткість камери: 5 листів GN 1/0 або 5 кроком 65 мм Місткість для охолодження до 3°C: 15 кг Місткість при заморожуванні до -18°C: 10 кг Внутрішнє світлодіодне освітлення камери Двері, що самозакриваються, серійно оснащені замкомнапрям відчинення дверей Мікровимикач, який перериває роботу приладу при відчиненні дверцят Цифровий термостат Корпус і камера з нержавіючої сталі ізоляція товщиною 60 мм Кліматичний клас 5, безаварійна робота при температурі навколишнього середовища до + 40˚С розмістити пристрій під стільницею Розміри (мм): 760x725x (В) 850 Внутрішні розміри (мм): 640x400x (В) 360 Діапазон температур (° C): -40 / + 3 Полиці (мм): 5 дек GN 1/1 або 5 деко 600x400 мм Ізоляція: 60мм Холодоагент: R290 Вага (кг):76 Потужність (Вт): 590 Напруга (В): 230 Виробник: HENDI (Нідерланди) Шоковий холодильник з морозильною камерою 5x GN 1/1 HENDI 236123 Компанія "Гіперцентр Україна" допоможе в будь-якому місті купити шоковий холодильник з морозильною камерою 5x GN HENDI 236123: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, доставка по всій Україні. Оплата післяплатою. Офіційна гарантія Оформлення кредиту прямо на сайті. Безготівка для юросіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 76 |
| Місткість камери | 5 аркушів GN 1/1 або 5 аркушів 600x400 мм |
| Місткість під час заморожування до -18 °C | 10 кг |
| Внутрішні розміри (мм) | 640x400x (В) 360 |
| Диапазон температур (° C) | -40 / + 3 |
| Ємність для охолодження до 3 °C | 15 кг |
| Ізоляція | 60 мм |
| Потужність, Вт | 590 |
| Напруга (В) | 230 |
| Полиці (мм) | 5 дек GN 1/1 або 5 дек 600x400 мм |
| Розміри (мм) | 760x725x (В) 850 |
| Холодоагент | R290 |
- Ціна: 147 899,70 ₴/од.

