М'ясорубка Profi Line 1/2 Unger 12 HENDI 282274
-10%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначена для професійного використання, ідеально підходить для м'ясних магазинів, супермаркетів, великих їдалень, ресторанів та інших закладів громадського харчування. Для подрібнення всіх видів м'яса без кісток та шкіри. Елегантний корпус зроблений із полірованого алюмінієвого сплаву. Знімна вирва виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304. Безшумний зубчастий механізм, змащений олією. Асинхронний двигун, що охолоджується вентилятором, із захистом від перегріву. Кількість обертів шнека: 140 об/год. Товкач зроблений із поліетилену. У комплекті грати з отворамиø6,5 мм та грати для рубання м'яса. Контейнер для м'яса з нержавіючої сталі Завантажувальний отвір: ø52 мм Вихідний отвір вирви: ø70 мм Вага: 23 кг Розмір, мм: 460x240x(H)510 Потужність, Вт: 1100 Вт Живлення: 380 В Виробник: HEN 12 HENDI 282274 Компанія "Гіперцентр Україна" допоможе у будь-якому місті купити м'ясорубку Profi Line 1/2 Unger 12 HENDI 282274: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, доставка по всій Україні. Оплата післяплатою. Офіційна гарантія Оформлення кредиту прямо на сайті. Безготівка для юросіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Вихідний отвір лійки | ø70 мм |
| Завантажувальний отвір | ø52 мм |
| Кількість обертів шнека | 140 об./год. |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Живлення | 380 В |
| Розмір, мм | 460x240x(H)510 |
- Ціна: 58 903,20 ₴/од.

