Ваги фасувальні електронні ПРОК-ВФ-30 кг
Новинка



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 1 г |
| Виробник | Прок |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 260 мм |
| Ширина платформи | 220 мм |
- Ціна: 2 166 ₴


