Карабін страхувальний К20
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет-магазин «Гіперцентр Київ» пропонує купити карабін страхувальний К20.
Даний карабін вироблений із міцної сталі з антикороззійним покриттям. Призначений для з'єднання різних частин страхувальної системи, наприклад, страхувального поясу та стропа.
Переваги:
- має запобіжний пристрій, який виключає випадкове розкриття;
- зручне закріплення/відкріплення за допомогою однієї руки (навіть в теплих рукавицях);
- засувка та фіксатор закриваються автоматично.
Строки виконання індивідуального замовлення на не стандартну продукцію або великі партії, уточнюйте у наших менеджерів!
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Зев | 20 мм |
| Маса виробу | 0,26 кг |
| Матеріал виробу | сталь з антикорозійним покриттям 2 |
| Розмір | 135х66,5 мм |
| Розривне зусилля | 25 кN |
| Стандарт | EN362 |
| Тип клямки | автоматична |
- Ціна: 94,05 ₴/од.

