Тістоміс HURAKAN HKN-15HN для кpутого тіста
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тістоміс HURAKAN HKN-15HN для кpутого тіста
Характеристики:
- Тістоміс горизонтального типу
- Призначений для замісу тугого тіста, ковбасного фаршу і т.і
- Об'єм діжі: 20 л
- Максимальне завантаження: 12 кг
- Зазор між діжею і місильним органом: 2 см
- При піднятті кришки двигун зупиняється
- Одна швидкість
- Реверс
- Швидкість обертання: 40 об/хв
- Габарити: 685х525х710 мм
- Потужність: 1.1 кВт, 220 В
- Вага: 68 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 40 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 20 л |
| Завантаження тесту | 12 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 68 кг |
- Ціна: 24 219 ₴


