Фаршемішалка HURAKAN HKN-MM40P
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вид продукту | М'ясо |
| Об'єм робочої камери | 40 л |
| Потужність | 0.9 кВт |
| Маса | 97.9 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 980 мм |
- Ціна: 70 734 ₴


