Соковитискач HURAKAN HKN-CFV60M
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковитискач HURAKAN HKN-CFV60M
Характеристики:
- Тип: універсальна соковижималка для твердих та м'яких овочів та фруктів.
- Продуктивність: 160 кг/год.
- Швидкість обертання робочих частин: 17 000-20 000 об/хв.
- Завантажувальний отвір: Ø 75 мм.
- Кількість швидкостей: 2.
- У комплекті: контейнери для соку, відходів, щітка.
- Об’єм контейнера для соку: 1 л.
- Об’єм контейнера для відходів: 2,2 л.
- Матеріал сита: нержавіюча сталь.
- Матеріал контейнера для відходів: пластик.
- Матеріал корпусу: метал, пластик.
- Габарити (ШхГхВ): 450х220х400 мм.
- Потужність: 0,8 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 3,46 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2.2 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 3.46 кг |
- Ціна: 5 110 ₴

