Тісторозкатка для піци HURAKAN HKN-APD40
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тісторозкатка для піци HURAKAN HKN-APD40
Характеристики:
- Тип: для піци.
- Діаметр заготовки: Ø 10-40 см.
- Вага заготовки: 50-500 г.
- Товщина тіста: 0,7-5,4 мм.
- Матеріал валиків: харчовий полікарбонат.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 540х550х650 мм.
- Потужність: 0,45 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 42 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hurakan |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 42 кг |
- Ціна: 40 439 ₴


