Холодильний стіл Gooder PS903 SS TOP
-5%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильний стіл Gooder PS903 SS TOP
Характеристики:
- Вага: 82 кг
- Вага в упаковці: 96 кг
- Загальний об'єм: 320 л
- Кількість полок: 3
- Климатичний клас: 4
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь
- Напруга: 230В/50 Гц
- Розміри (ДхШхВ): 1368х700х870 мм
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 1390х750х980 мм
- Розміщення агрегату: нижнє
- Система охолодження: статична + додатковий вентилятор для циркуляції повітря
- Темп.режим: +2...+8°C
- Торгова марка: Gooder
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку холодильного стола Gooder PS903 SS TOP по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню перед покупкою.
Холодильний стіл Gooder PS903 SS TOP
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1368 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 870 мм |
| Вага | 82 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 320 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 32 562,20 ₴




