Дегідратор HURAKAN HKN-DHD10G
Новинка




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дегідратор HURAKAN HKN-DHD10G
Характеристики:
- Кількість рівнів: 10.
- Розмір решіток: 290х290 мм.
- Робочі температури: +30...90 °С.
- Матеріал корпусу та решіток: нержавіюча сталь.
- Скляні дверцята.
- Кількість вентиляторів: 1.
- Таймер: від 30 хв. до 24 год.
- Рівень шуму: 42-45 дБ.
- Габарити (ШхГхВ): 432х317х442 мм.
- Потужність: 0,8 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 9,9 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку дегідратора HURAKAN HKN-DHD10G по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація фахівців з обладнання для ресторанів, кафе і барів перед покупкою.
Дегідратор HURAKAN HKN-DHD10G
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 442 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Глибина | 317 мм |
| Вага | 9.9 кг |
- Ціна: 10 378 ₴


