EGO Зарядний пристрій CH2100E стандартний до акумуляторів EGO 56V

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій EGO CH2100E застосовується для зарядки акумуляторних батарей садової техніки EGO 56V. Модель має розумну систему контролю стану акумулятора з LED-індикатором процесу заряджання.
Тривалість заряджання акумуляторів:
Близько 40 хвилин для акумулятора 2 Ач
Приблизно 50 хвилин для акумулятора 2,5 А-год
Приблизно 80 хвилин для акумулятора 4 Ач
Приблизно 100 хвилин для акумулятора 5 А-год
Приблизно 120 хвилин для акумулятора 6 А-год
Приблизно 145 хвилин для акумулятора 7,5 А-год
Приблизно 160 хвилин для акумулятора 10 А-год
Близько 225 хвилин для акумулятора 12 А-год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EGO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Країна торгової марки | Велика Британія |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 56 В |
| Потужність | 210 Вт |
| Призначення | для садової техніки EGO |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Немає |
- Ціна: 3 599,04 ₴

