Тістоміс HURAKAN HKN-25HN для кpутого тіста
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тістоміс HURAKAN HKN-25HN для кpутого тіста
Тістоміс призначений для замісу тугого тіста та ковбасного фаршу.
Характеристики:
- Тип: горизонтальний тістоміс.
- Об’єм діжі: 50 л.
- Максимальне завантаження: 25 кг.
- Швидкість обертання: 40 об/хв.
- Кількість швидкостей: 1.
- Реверс.
- Функція перекидання діжі.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 820х605х735 мм.
- Потужність: 1,5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 75 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку тістоміса HURAKAN HKN-25HN для кpутого тіста по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 40 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 50 л |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Висота | 735 мм |
| Вага | 75 кг |
- Ціна: 26 885 ₴


